פוסטים שהוצאתי בסלונה

Text

 

 
 
אילת שקד שהופעתה תמיד ואמש בפרט מעבירה בי צמרמורות בגב. אישה יפה אחידה בכל צד וגוון קולה ודבריה נטולי רגש וגוון היא חיילת מקצועית וטובה של מפלגתה ויש לה רק כיוון מחשבה אחד. אינה ניתנת לתיקול כי הכל כל כך קל וברור

 

25/2/15

 

 

אמש בגב האומה חזיתי במה שנתן השראה לסרטי מדע בדיוני רבים. הרובוט שנראה כבן אנוש, מושלם, יפה,  עור אחיד, קול אחיד ונבוב, יצור שיצקו בו דעת ובינה מלאכותית. והוא מיישם מה שנדרש ממנו.

אילת שקד היא מקצוענית המתמחה בכל מה שקשור לדעותיה ודרכה הימנית ובכל מה שהוא נגד שמאל. יש לה בחיים ימין וזה נגד שמאל.

מצהירה על עצמה כתל אביבית חילונית במפלגה דתית קיצונית. ויש במפלגה זו מקום לכולם!
היא אינה ממצמצת. מדברת ברהיטות נבובה. לא בטפשות כי אינה טיפשה, אלא חסרת פניות. ספקות אינם חלק מהאישיות שלה גם שום עניין אנושי או פילוסופי ברמה זו או אחרת. היא שועטת בדיבורה הרהוט בכיוון אחד בלבד. “אנחנו לעולם לא ניתן שיחזירו עוד שטחים. הארץ כולה שלנו.
משקרת בלי למצמץ, למשל השר המהולל שהוא גם הבוס שלה במפלגה השיג עבודה לאלפי ערביות. ובקיצור ממש פטר אותן מהאבטלה והעוני שהיו נחלתן. מוסיפה שאין בעיה להכיל את כל הפלסטינים, בקלילות, כי זה מאד פשוט. תראו כיצד אנו מכילים את 70,000 הסודנים. אופס, תעצרי רגע עד כמה שידוע יש בסך הכל 45,000 מבקשי מקלט ומתוכם 35,000 אריתראים.
היא חסרת בושה וממשיכה באיחולים מלבבים לאורנה בנאי שהיא לדעתה ראויה להיכלא על דבריה  ואם זה תלוי בה, היא תושלך לחולות ולא לנווה תרצה כי בחולות קפוא וזה מתאים לה יותר. כל זאת כשבפרצופה קופא חיוך לא פתוח, יש לו טווח במידה הראויה…
קוראים לזה אישיות נגטיבית עם דיכוטומיה קשה, היא מבחינה בשחור/לבן לשאר הגוונים היא עיוורת. וכל מלה שלה בלי שום ספק מתקבלת בקריאות הידד מצד מצביעיה. לכן היא גם מסוכנת מאד, כי יודעת על איזה כפתורים ללחוץ.
התחושה שהיא מעבירה היא כי אם זה תלוי בה כל השמאל יועמד אל הקיר עם כתת יורים.
בהחלט שאיני מאחלת לנו את הישות המדופלמת הזו, שנראית כמי שבסוף השידור אפשר להבריג לה את הראש ולהוציא את הבטריות להטענה, כדי שתנוח לקראת המשימה הבאה.

Write a new comment: (Click here)

SimpleSite.com
Characters left: 160
DONE Sending...
See all comments

| Reply

Latest comments

25.09 | 20:12

Thank you Nahoum I know what you like best and it is all right with me. But I keep on changing with the themes and atmosphere of events.

...
27.07 | 13:23

Painting is brilliant. I respect you attitude. I prefer the cover of you poetry book. Subtle.

...
22.06 | 00:29

תודה עיינה. יש עוד רישומים רבים שאינם בקבוצה הזו אבל באותו נושא ובאותה הרוח...

...
21.06 | 18:50

יפה פה, מחכה לראות המשך הקו, עיינה

...
You liked this page