פוסטים שהוצאתי בסלונה

Text

 

כמו לוליינים בקרקס, בחירות 2015

 
בחירות 2015 הן ציון דרך שאי אפשר שלא להשאר פעורי פה ועינים לנוכח תחרות המפלגות המובילות בגנבת דעת הקהל, בצורך הפרוע לתשומת לב, ובעיקר בשחקני הרכש החדשים של כל אחת מהן, זה כנראה עוד אחד מסממני הקפיטליזם, של מי יותר גדול, של מי יותר יפה? נראה שהתקופה הקצרה שנותרה עד לבחירות תהיה סוערת אם כי ממש לא מסעירה. ניכר בה שהיא פונה הכי נמוך ומתחברת למערכת יצרים ורצון נואש להביא שינוי, להביא סדר בכאוס בלי שום מושג בהתארגנות. אולי כדאי שראשי המפלגות יקחו ריטלין ויניחו לציבור לעת עתה. הציבור כבר יעשה את שלו.

27/01/2015

קרקס פלסטינה

על הטרפז הגבוה

הבית היהודי עם אלי אוחנה

כוכב עבר של ביתר ירושלים ומאמן כדורגל .
וכבר בישר לנו אהוד יערי שזהו מהלך נבון, כי הוא יוכל להיות שר הספורט, יש לכם מושג כמה חשוב שהספורט יפול סוף סוף לידים אמונות וטובות. מי יודע אולי יהיה גם שר התרבות זה שידוך שהלך מצוין בשנים האחרונות עם פרס “האמנות הציונית”. איילת מאידך כבר פירשנה את המהלך הגאוני של בנט באומרה “הוא בחר בו כי הוא מזרחי…” אבל תודו , דחילקום תודו שהאיש מושך אליו תשומי אש!

 

עדן הראל שדרנית ודוגמנית לשעבר, למה היא נכנסה, אולי צריך גם ניצבים בקרקס?

 

וינון מגל , עורך וואלה החתיך, ששידר מאזור הדמדומים של עצמו, הוא עתונאי המחמד של בנט. אני שמעתי את הצהרת האמונים שלו ודי ברור שזו חתונה קטולית בבית היהודי.

 

שרון גל לעומת זאת, עתונאי חדשות הכלכלה הליליות צורף לישראל ביתנו שמתגלגלת במדרון השחיתות ככדור מסופת השלג האחרונה בקנדה. יהיה לו הרבה מה לעשות שם.

בליכוד לא טמנו ידים בכיסים, הם יצאו במסע מלכותי בשדרות היופי ואשתדל להחזיק פסון פמיניסטי, כי הן לא רק יפות, הן גם לא שותקות ואפילו תלתליהן כבר לא כל כך מרהיבים .

 

יאנה חודיקר היפה והמסורה שהיא אחות חדר ניתוח. אישה חזקה ומיוחדת כשלעצמה ולינור אברג’יל היפהפיה , שיש לה סיפור משלה, כמי שנאנסה והיום היא חוזרת בתשובה ונשואה. השאלה היא רק מדוע זה חייב לבוא בזוגות, ולמה מתכוון המשורר, להתמכרות המונית לסיפורים של סלבריטאים, של יפהפיות צמרת, של שיאניות יופי, זו הקונטרה לאלי אוחנה? כשאני חושבת על סדרות טלוויזיה על עשירים ויפים לעניים אני מתחילה להבין, אבל זה מסיג אותנו משהו כמו שלושים שנה אחורנית לא?

 

 

ומה הביאה ציפי לבני בכנפיה ל”מחנה הציוני”? ציפי רצינית היא רוצה רק לחזק, לחזק לחזק!

ידלין חבר בהנהלה הציבורית של אחד הארגונים המתועבים של הציונות הדתית, עמותת אלע”ד, אשר מטרתה העיקרית היא סילוק הפלסטינים מסילואן והכנסת משפחות מתנחלים במקומם. “המחנה הציוני הביא את ידלין כחסם לכל יזמת שלום עם הפלסטינים.
הציפור לא תעסוק בהפחדות, אלא בביטחון. ולשם כך צריך לפחות 3 גנרלים קשוחים ועזי מבע, ידלין הוא עתודה לשר ביטחון אם וכאשר… תא”ל במיל בר לב ואייל בן ראובן, ( נא להכיר, הראשון מלמטה)

הציפור ובן זוגה וכל שאר הפמיניסטיות של המפלגה כדאי שיפנימו שחיזוק והפחדה זה די  דומה.שימהרו ויביאו איזה שחקן רכש מסוג של גולש הגלים הציוני הראשון גל פרידמן שזכה במדליה באולימפיאדת אטלנטה ב1996, אבל לא זה גבוה מדי, אז אולי את שרית חדד שתשיר לבוז’י אתה גבר. היא מתאימה לקרקס וגם לא עדכנית מדי.

קרנבל הבחירות שבדרך רק החל. סבלנות רבותי, The best is yet to come
עם זאת אפשר כבר להודות כי המקוריות והגיוון של בנט מכניסה בינתים את כולם בכיס הקטן, כך גם הפשטנות והשטחיות שלו.
כי בנט יסודי ומדויק, הוא יודע למי הוא פונה.

Write a new comment: (Click here)

SimpleSite.com
Characters left: 160
DONE Sending...
See all comments

| Reply

Latest comments

25.09 | 20:12

Thank you Nahoum I know what you like best and it is all right with me. But I keep on changing with the themes and atmosphere of events.

...
27.07 | 13:23

Painting is brilliant. I respect you attitude. I prefer the cover of you poetry book. Subtle.

...
22.06 | 00:29

תודה עיינה. יש עוד רישומים רבים שאינם בקבוצה הזו אבל באותו נושא ובאותה הרוח...

...
21.06 | 18:50

יפה פה, מחכה לראות המשך הקו, עיינה

...
You liked this page