פוסטים שהוצאתי בסלונה

Text
 21/612013

סיכוי טוב שעד למועד יום הולדתו באוגוסט של הצנוע בנשיאי ישראל פרס, תהיה הארץ כמרקחה.
רצו לסדר עניינים בדלתיים סגורות ובמסיבות חשק עם ידועני ושועי העולם הקפיטליסטי החזירי
ועכשיו נשארנו אנחנו והממשלה פורעת החוק הזו. כמו שאומרים בצרפתית face a face…
למה? כי האיום שלנו, קבוצות השמאל הענקית והאלימה יגרום לבריחת המשקיעים מהארץ…

סוציאליסטית פונדמנטליסטית. ברור, כי אני מרססת כתובות של תג מחיר מבוקר עד ערב על בתי הטייקונים. שורפת מכוניות ומנתצת שמשות בנקים.
ולמה זכיתי בתואר הזה באמת? כי אני משתייכת לקבוצת אנשים שמעזה לדרוש את משאב הטבע האחד והיחיד שהוא ממשי וקיומי לנו. וכי יש לנו באר גז בשם ליוויתן שהיא הגדולה שנתגלתה עד כה בעולם וכי כל ציפורי הטרף כבר עטו עליה לדורסה וכי אנחנו מפריעים לטייקון החופר ולממשלת ישראל הגזלנית לגזול מאתנו את המשאב הזה. משום שברור שאנחנו נהיה אלו שישאירו את מדינת ישראל בלי משקיעים שירצו להמשיך את המפעל הזה לתועלתם הפרטית!

ארגוני שמאל הם איום על הקיום הכלכלי, הם פונדמנטליסטים! כך טוען עומר דוסטרי מעל דפי דעות בעיתון הארץ אתמול. לעניות דעתו יש קשר הדוק בין מפלגות השמאל: חד"ש מרץ בזה האוהל , ל"אדם טבע ודין" שהיא קבוצה המקבלת תרומות מהקרן החדשה לישראל. הם משתפים פעולה ויוצרים קואליציה אחידה אל מול בעלי ההון.
ועומר מודאג כי (הארץ 20/6/13) "תאוות הבצע של הזרם הסוציאליסטי במדינת ישראל וחוצפתו הרבה, מאז פרצה המחאה החברתית, חוצה גבולות ומסכנת את הכלכלה הישראלית. אם ימשיך אותו הלך רוח פופוליסטי ואנטי ליברלי של ההמון, הנישא על כנפיהם של ארגונים בעלי חשיבה פונדמנטליסטית, תמצא עצמה מדינת ישראל רודפת אחר משקיעים עם מבצעי "סוף עונה".
אבל עומר לא ראית שאת יום ההולדת לפרס חגגו חודש וחצי לפני מועד יום הולדתו החל באוגוסט משום מה, וההחלטה על ייצוא הגז עברה בעלטה מכוונת ובמהירות ממש באותו הזמן ולזמן יש הרבה כוח כאן, (כמובן לטובת ואחרי סכומי השישיות כי הכל מתחיל בשש עם תוספת של אפסים מחוללי מיליארדים).
למה ב18 לחודש זה כדי להוכיח שעם ישראל ח"י והוא יכול לשאת בנטל, או בשוויון בנטל, או בתחזוקה שותפת של נשיאיו וראשי ממשלתו ובקשרי החוץ המדהימים שלו והמיליארדים זורמים והכל בטל בששים.

הגיע הזמן שנקבל על עצמנו את הדין ונשתוק, כי כשאנחנו יוצאים לרחובות וצועקים אנו מהווים איום על הקיום הכלכלי כאן ובאמת מה בכלל מגיע לנו. לא הכל בכל אופן ובטח שלא כל הגז. יש חברות גדולות ששולחות לכאן מרצים בכירים שדורשים חצי מליון דולר להרצאה ותורמים את הכסף לקרן של הנשיא פרס והכל כאן תרומות על הגב של כולנו , כלומר כל אלו שלא מגיע להם הכל… למעשה מסיבת יום הולדתו של פרס התקיימה חודש וחצי מראש כי באוגוסט חם ולח מדי, ואני מקווה מכל הלב שבחודש אוגוסט יהיה חם שבעתיים מהרגיל. ושכל ארגוני השמאל הפונדמנטליסטים הקיצוניים שמסכנים את הכלכלה, יצאו כמו שבברזיל יוצאים מאות אלפים כל יום בגלל עליית מחירי התחבורה הציבורית. איזה פונדמנטליסטים אנחנו?

ותקראו את זה או את חלקו אמנם זה באמריקן אינגליש… אבל שווה קריאה!

http://972mag.com/bill-clinton-tried-to-dismantle-israeli-natural-gas-revenue-committee/69394/

 
 

Write a new comment: (Click here)

SimpleSite.com
Characters left: 160
DONE Sending...
See all comments

| Reply

Latest comments

25.09 | 20:12

Thank you Nahoum I know what you like best and it is all right with me. But I keep on changing with the themes and atmosphere of events.

...
27.07 | 13:23

Painting is brilliant. I respect you attitude. I prefer the cover of you poetry book. Subtle.

...
22.06 | 00:29

תודה עיינה. יש עוד רישומים רבים שאינם בקבוצה הזו אבל באותו נושא ובאותה הרוח...

...
21.06 | 18:50

יפה פה, מחכה לראות המשך הקו, עיינה

...
You liked this page