פוסטים שהוצאתי בסלונה

Text

 

 
 17/6/2013

למדנו כיצד זורים מלח על זנבו של נמר ותופסים אותו?
כיצד הצליחו לחשוף את עסקיו הפרטיים של אלון חסן מנהיג העובדים בנמל אשדוד
כיצד הופכים אותו לאישיו החם והמפולפל של הקיץ?
כיצד זורה הממשלה הזכה והברה הזו חול בעינינו חדשות לבקרים וכל פעם גוברת היצירתיות שלה… 

 
בין אלון חסן לשלי יחימוביץ’, מתקיים פינגפונג של קרנפים. צריך לדאוג שלא יפוצצו את הכדור עם הקרן…
כמה צביעות וחוסר מעש. כמה אוזלת יד נוסח עיני וכמה רשעות ויד רוחצת יד. וכאילו שלא ידעו על עסקיו הפרטיים, שלי אפילו ציינה בפניו תוך חיבוק מתחנף שהוא מאד מוכשר, טוב זה היה לפני הבחירות. ושלא תטעו לחשוב שיש לי משהו בעד האיש שתפח לו מרב סטייקים, ממש לא! אך מן הסתם מעדיפה שהוא ירוויח את משכרותו הדשנה ואפילו ינהל את עסקיו המפוקפקים על פני איזה טייקון זללן שיגמור את מעוזי ההתארגנות האחרונים של העובדים .http://www.themarker.com/news/1.2046774
כמה קל ומענג יהיה לפתוח את תיבת פנדורה של כל מושחתי הממשלה ולבדוק מי עשק את מי ולמה ומי לא החזיר פרוטה שחוקה למי? וכמה שאנחנו כולנו באמת סובלים מהכסף שאלון חסן מיודענו זולל, וכן הוא זולל אבל זה כסף קטן. לכו אל הכיסים השמנים והמטופחים שיושבים במקומות גבוהים יותר ותמצאו את השחיתות האמתית.

אלון חסן הוא תופעה אבל תופעה מאד קטנה ביחס לשחיתות שיושבת בקריית הממשלה, ולמה בכלל להתעסק עם זה. הממשלה יוצרת הסחות דעת, זוהי דרכה לאורך שנים. ואם לא שמתם לב השחקן הראשי בהצגה של הממשלה ירד מהבמה, אחמדינג’ד פינה את מקומו לרוחאני… הייתי מזהירה את תושבי הדרום שיכינו את המקלטים ומהר , אבל זה כבר סיפור בהמשכים.

למה הסחת דעת כעת? יש לה אג’נדה לייצא את הגז כי יש לה אג’נדה להפריט את הנמלים שהם המעוזים האחרונים שיש בהם התארגנות עובדים חזקה והרי זוהי מלחמתה העיקרית של הממשלה בשנים האחרונות, (למעט מלחמתה בחוקי הדמוקרטיה ובזכות הדמוקרטית של האזרחים להפגין). אז אלון חסן הוא בריון ויש לו עסקים ויש לו התנהלות מושחתת אבל הוא רק סימפטום קטן שאפשר היה לפתור עם אקמול מזמן, מדוע זה לא נעשה לעיני פתרונים…

כעת זה אחד מהשניים או שיפריטו או שיגיע מושחת גדול יותר ומה עם כל המושחתים האחרים? למי אנחנו משאירים אותם? כאן דרושה מהפכה כדי לשנות הסדר הקיים. פשוט בושה וחרפה של מדינה ובוז לאזרחים שיושבים על משמניהם ומטפחים את השיטה באדישות ובחוסר הרצון שלהם לשנות!

 

Write a new comment: (Click here)

SimpleSite.com
Characters left: 160
DONE Sending...
See all comments

| Reply

Latest comments

25.09 | 20:12

Thank you Nahoum I know what you like best and it is all right with me. But I keep on changing with the themes and atmosphere of events.

...
27.07 | 13:23

Painting is brilliant. I respect you attitude. I prefer the cover of you poetry book. Subtle.

...
22.06 | 00:29

תודה עיינה. יש עוד רישומים רבים שאינם בקבוצה הזו אבל באותו נושא ובאותה הרוח...

...
21.06 | 18:50

יפה פה, מחכה לראות המשך הקו, עיינה

...
You liked this page