תיבה אדומה

Text

14/12/2012

בוקר טוב, דיון על המצב המדרדר והולך בשטחים, הוא הדבר הראשון שבא לאוזני, גם לפני שבא הקפה לפי.
לישראל יש כוח אך אין לה עצמה אומר חבר הכנסת אלדד, את חולשתה היא מראה מכיוון שאינה מסיימת את המלחמות שלה, כפי שקרה במלחמה בעזה. לכך נוספות התמונות 
של החיילים הישראלים הבורחים. (מי שמע כדבר הזה, חיילים ישראלים בורחים, שומו שמים החולשה, הבושה).
לכן מרגישים הפלשתינים שזה הזמן להצית את השטח, אלדד היה שמח אם היינו משלימים את המלאכה באגרוף ברזל ועופרת יצוקה ולא בעמוד ענן פואתי...
ביילין אומר שזו אינה הסיבה, הסיבה היא הדרך בה אנו כולאים עם שלם אחורי חומה מלווים מבוקר עד ערב בחיילים, הם אינם מכירים ישראלים, הם מכירים חיילים. אין להם פתח לעולם. השאלה היא מה עושים ולא למה זה קרה. בואו נדבר אתם במקום להענישם בכספים שאנו אמורים להעביר להם או בבנייה מסיבית בשטחים. הגיע הזמן ליצור פעולות מנע. התהליך שקורה בשטחים יוצר תנאים להתלקחות, שתעלה לישראל בחופש פעולה ובכסף רב. אלדד חושב שאם ניתן עצמאות לגדה היא תהפוך לעזה כמובן, זו מנטרה/ע ידועה מראש.
אינתיפדה של שהידים כבר הוכחה כלא יעילה. מספיק שיורידו את הרשות והנטל של החזקת השטחים יפול על כתפינו כי למרות שאנו מתכחשים לכיבוש, זה מה שאנו, עם כובש!

 

 

 

 

Write a new comment: (Click here)

SimpleSite.com
Characters left: 160
DONE Sending...
See all comments

| Reply

Latest comments

25.09 | 20:12

Thank you Nahoum I know what you like best and it is all right with me. But I keep on changing with the themes and atmosphere of events.

...
27.07 | 13:23

Painting is brilliant. I respect you attitude. I prefer the cover of you poetry book. Subtle.

...
22.06 | 00:29

תודה עיינה. יש עוד רישומים רבים שאינם בקבוצה הזו אבל באותו נושא ובאותה הרוח...

...
21.06 | 18:50

יפה פה, מחכה לראות המשך הקו, עיינה

...
You liked this page