תיבה אדומה

Text

 

19/11/2012

 

נולדתי בגילי המאוחר לעוד בוקר של ממטרי טילים וברבורי וקירקורי מלחמה בטלוויזיה ברדיו וברשתותהאינטרנט.

אני מנסה לסדר לי בראש כמה עובדות לבוקר זה. 

בעיר אופקים אזעקה, הבומים בדרך. בין הצהרים לערב אנשי תל אביב ופאתיה "זוכים" לצפות ביירוטים של  טילי פאג'ר מאיימים. עד כה היה מזל. (עדויות לוהטות מיירוט הפאג'ר של אתמול בסמוך למלון מנדרין.התקבלו מבעלי שהיה בסמוך...) 

את הבוקר אני מבלה בקריאת מאמרים וצפייה בנתונים גראפיים קשים מאד מהרוגי משפחה בת 12 אנשים בעזה למרות שלא התכוונו לטווח אותם, הם נטבחו ב"אופס" ישראלי גורלי, למרבה הזוועה.

לאחר מכן אני קוראת את תמר גוז'אנסקי הכובלת על מלחמת הבחירות המיותרת הזו והיא צודקת אבל מה זה משנה מי אומר מה? ונמשיך לעניני בחירות וכנסת. תסבירו לי את אותם אנשים מהשמאל דווקא. כל אלו שממש סולדים מהמלחמה הזו , ממש סולדים מהממשלה בכלל, כל כך סולדים מהעובדה שמפלגות השמאל מזדנבות אחרי הזנב של עצמן, סולדים מכך שאין ייצוג נשי ריאלי בחד"ש. רוצים לנקום בחד"ש באמצעות הצבעה לדעם שהיא מפלגה עם אג'נדה ואידאולוגיה החופפים אחד את השני ולה יש ייצוג נשי מדהים , כמו למשל האישה הכריזמטית והרהוטה שיודעת מה היא רוצה לראות כאן ושאינה מדברת סרה לא ביהודים ולא בערבים אך יש לה ביקורת מאוזנת לשניהם. מדוע מפלגה המעצימה את הנשים הערביות שאתן היא עובדת ומארגנת לעבודה וכבר מהן יש נשים המוכנות לייצוג פוליטי גם. מדוע כל הסולדים האלו אינם בוחרים במפלגה זו ולא מתוך נקמה לחד"ש. חד"ש היא כבר פאסה. דברים משתנים, והדבר היחיד שלא משתנה באמת הוא השלטון הנוכחי של ביבי ברק ליברמן. טריאומביראט הקיבעון, טריאומביראט שוחר מלחמות ומוות . כזה שמשכנע את עמו כי אם הערבים היו אוהבים את ילדיהם יותר , כבר מזמן היה לנו שלום, אלו שמחפשים את ניצנוצי השלום בנרות, וכשהם רואים אותם בבירור הם שומטים ומתעלמים מהם, ממש כשם ששמטו את אבו מאזן ועברו לתחזוק .ההדדי ברצועת עזה עם היריבים/ ידידים לקרב. עם החמס וממש בזה הרגע הוציאו גם את איציק מורדכי מהסליק של הדגנרלים ואני כבר לא שולטת בזה. אני עם האצבע על השלט, שלש ארבע ושקט............

Write a new comment: (Click here)

SimpleSite.com
Characters left: 160
DONE Sending...

anna adi shelest | Reply 19.11.2012 18:32

הליקופטר של מלחמה - המוטציה הכי גרועה של הציפור. ועדיין מקווה בתוך אנושיותנו לאפשרןת אחרת.

See all comments

| Reply

Latest comments

25.09 | 20:12

Thank you Nahoum I know what you like best and it is all right with me. But I keep on changing with the themes and atmosphere of events.

...
27.07 | 13:23

Painting is brilliant. I respect you attitude. I prefer the cover of you poetry book. Subtle.

...
22.06 | 00:29

תודה עיינה. יש עוד רישומים רבים שאינם בקבוצה הזו אבל באותו נושא ובאותה הרוח...

...
21.06 | 18:50

יפה פה, מחכה לראות המשך הקו, עיינה

...
You liked this page