תיבה אדומה

Text
מי רוצה להרגיש כמו חמורי גרם?!

חנכו את כולנו להתקרבן על מזבח הציונות, אחר כך על מזבח ההתנחבלות, ועכשיו על מזבח הדאעשיות. לא קל כשבן מחליט לעזוב ולהגר . אנחנו נותרנו מאחור והבנים הגדולים יותר (משום מה רק הצעירים עד גיל שלושים בערך נפלטים החוצה. כי הסיכוי שלהם להסתדר כאן הוא נמוך מאד). הגדולים אפילו סיימו את "הקריירה הצבאית שלהם . רק שהנכדים גדלים מהר ומי חפץ לראות את נכדיו הולכים על איזה סבב או מבצע מחורבן ונאבקים עד כלות על דירה או עגבניה בשוק? המדינה היקרה וזה לא תרתי משמע חכו לקיצוץ הרוחבי... המדינה שלנו אינה מתגמלת! נהפוך הוא גערות וגנויים של מוכיחים בשער זה מה יש, כל השאר הולך להעלאות משכורת של חברי כנסת ושרים ורוה"מ כמובן ולכל הכבוד לצה"ל ולהתנחלויות אמרתי כבר????????
Photo: ‎מי רוצה להרגיש כמו חמורי גרם?! חנכו את כולנו להתקרבן על מזבח הציונות, אחר כך על מזבח ההתנחבלות, ועכשיו על מזבח הדאעשיות. לא קל כשבן מחליט לעזוב ולהגר . אנחנו נותרנו מאחור והבנים הגדולים יותר (משום מה רק הצעירים עד גיל שלושים בערך נפלטים החוצה.
 כי הסיכוי שלהם להסתדר כאן הוא נמוך מאד). הגדולים אפילו סיימו את "הקריירה הצבאית שלהם . רק שהנכדים גדלים מהר ומי חפץ לראות את נכדיו הולכים על איזה סבב או מבצע מחורבן ונאבקים עד כלות על דירה או עגבניה בשוק? המדינה היקרה וזה לא תרתי משמע חכו לקיצוץ הרוחבי...
 המדינה שלנו אינה מתגמלת! נהפוך הוא גערות וגנויים של מוכיחים בשער זה מה יש, כל השאר הולך להעלאות משכורת של חברי כנסת ושרים ורוה"מ כמובן ולכל הכבוד לצה"ל ולהתנחלויות אמרתי כבר????????‎

Write a new comment: (Click here)

SimpleSite.com
Characters left: 160
DONE Sending...
See all comments

| Reply

Latest comments

25.09 | 20:12

Thank you Nahoum I know what you like best and it is all right with me. But I keep on changing with the themes and atmosphere of events.

...
27.07 | 13:23

Painting is brilliant. I respect you attitude. I prefer the cover of you poetry book. Subtle.

...
22.06 | 00:29

תודה עיינה. יש עוד רישומים רבים שאינם בקבוצה הזו אבל באותו נושא ובאותה הרוח...

...
21.06 | 18:50

יפה פה, מחכה לראות המשך הקו, עיינה

...
You liked this page