תיבה אדומה

פירוק הרשות?

22/4/2014

 

1 hr · Haifa · 

פירוק הרשות המשתפ"ית והחזרת המפתחות היא הדרך היחידה להתקדמות.
מה שצורם לאוזן כמו כיבוש, ומעלה צחנה כמו כיבוש, צריך גם להיראות בגלוי ככיבוש. על השותפות של עבאס, נתניהו ומעסיקיהם האמריקאים להתפרק לאלתר.

 
Unlike ·  · 
 •  
  You and Tamar Fleishman like this.
 •  
  Rachel Komlosh Frohmann
  הרשות לא יכולה להתפרק מחמת כובד השחיתות ובשל העובדה שחמאס יתפוס מיד את השלטון כמו שקרה בעזה ובאותן דרכים...בחירות ואלימות.
  48 mins · Edited · Like
 •  
  Micky Harel
  רחל בבאמת יש את בעיית השחיתות, כי מי ירצה לתת לאבו מאזן להחזיר את המפתחות, ונכון גם שיש את איום החמס ++ ועם זאת בלי פירוק הרשות שאינה יכולה בכל מקרה להתקיים לנצח כי אין לה הצדקה והתרומות יפסיקו לזרום. הקריסה תגיע ממילא. רק פירוקה יתן את האפשרות להתקדם למשהו אחר. ויתכן גם שיהיה רע מאד בטווח זמן לא ידוע. אף אחד לא נביא . אבל גם הנבואה שלך שהיא כמובן הנבואה הרגילה שכולם מתים מפחד מפניה אינה חייבת להתגשם. יכולה להיות תקופה קשה לכולם ומזה ינבוט משהו טוב יותר לשני הצדדים.
 •  
  Rachel Komlosh Frohmann
  יכול להיות אבל גם יכול שלא להיות.טוב כמו מה לא הבנתי...הניסיון מראה שהמצב הורע בהתנתקות שאגב תמכתי בה,שאחרי הסכמי אוסלו לא יכולתי לעלות על אוטובוס ולהיכנס לסופר וגם בהם תמכתי...כך שאלו דברים בעלמא, הייתי שמחה לשמוע חזון ריאליסטי יותר...לפני היות הרשות ירדן כבשה את הגדה ומצרים את עזה ואף אחד אצלנו כולל השמאל הרדיקאלי לא ביכה את הכיבוש הזה ואף אחד בעולם לא קרא לזה כיבוש. מעניין למה....
 •  
  Micky Harel
  לעניין הכיבוש כפי שאת מציגה אותו, עשי לי טובה. אין לי סבלנות לזה... בעניין הנבואות. הכל קשקוש. בעניין הפסימיות, זה לא יעזור לך. אז מה אם תתחשקי ותנסי להחזיק את הקיום הזה שהוא באמת משענת קנה רצוץ? זה יתפרק בכל מקרה. אם היינו מסוגלים ליצור הסכם בר קיימא של שתי מדינות ל-2 עמים . הסכם הגיוני בלי כל הבולשיט של מדינה יהודית והחדרת הווירוס של הדת והלאומנות לכל חור... הייתי מאד מרוצה. מכיוון שזה לא קורה יתכן שהדבר הכי נורמלי שיקרה הוא פירוק הרשות. היא נבנתה לצורך הסכמי השלום ואם זה לא נבנה מדוע שמדינות אירופה ימשיכו לתמוך בקיומה המושחת בכל מקרה? ברור שישראל וארה"ב ילחמו בעור שיניהן וכך גם אנשי הרשות כי זה לא רק אבו מאזן. זה שמירה על הדרעק הקיים שמבחינת הנפשות הפועלות בסרט הזה יותר נוח להם, סימביוזה מתועבת למדי שבה יש מרוויחים כמו ביבי וגם אבו מאזן וחבר מעיו שיודעים שלא יחזיקו מעמד אבל חפצים. את בטח מכירה אנשים שאומרים שישראל והפלסטינים ממש זקוקים קיומית זה לזה. רק שאת זה רק הישראלים אומרים כי מי שאוכל את רב הדרעק הם הפלסטינים הנדרסים תחת השלטון הישראלי כמובן.. זה לא יחזיק לנצח ונצח ישראל דווקא כן ישקר!

Write a new comment: (Click here)

SimpleSite.com
Characters left: 160
DONE Sending...
See all comments

| Reply

Latest comments

25.09 | 20:12

Thank you Nahoum I know what you like best and it is all right with me. But I keep on changing with the themes and atmosphere of events.

...
27.07 | 13:23

Painting is brilliant. I respect you attitude. I prefer the cover of you poetry book. Subtle.

...
22.06 | 00:29

תודה עיינה. יש עוד רישומים רבים שאינם בקבוצה הזו אבל באותו נושא ובאותה הרוח...

...
21.06 | 18:50

יפה פה, מחכה לראות המשך הקו, עיינה

...
You liked this page