תיבה אדומה

Text
מסתננים יהודים צ'כוסלובקים בלונדון, מובלים ע"י השלטונות לשדה התעופה (1939). משם גורשו לורשה (שנכבשה ע"י הנאצים באותה השנה). גורלם אינו ידוע. מקור: http://en.wikipedia.org/wiki/The_Holocaust
מסתננים יהודים צ'כוסלובקים בלונדון, מובלים ע"י השלטונות לשדה התעופה (1939). משם גורשו לורשה (שנכבשה ע"י הנאצים באותה השנה). גורלם אינו ידוע.
מקור: http://en.wikipedia.org/wiki/The_Holocaust
Unlike ·  · 
  •  
  •  
    Ram Amit רק על ההשוואה החלאתית הזו מגיע לטינופות הסמול לרשת גהינום. פליטים, נו. כמו הסבאים שלנו שנכנסו לבריטניה והתחילו לאנוס ולשדוד על ימין ועל שמאל. כמו ההורים שלנו שהודיעו לבריטים שבקרוב לונדון כולה תהיה שלהם. כמו הדודים שלנו שניצלו את מערכת הרווחה ושירותי הבריאות הבריטיים עד תום בלי לשלם אגורה מס ובלי לקיים שום חוק.See Translation
  •  
    Micky Harel רם עמית, מסכן שכמוך, קוזק נגזל, באו לשדוד ולרשת את כל הטוב שנטעת ושהשבחת כאן. וכן על זה מגיע להם עונש מוות. ואולי החשיבה שלך חלאתית הרבה יותר, כי אין בה שום דבר שקשור לאנושיות. וכי אתה העם הנבחר ואחרים הם מסתננים, שודדים וחדלי אישים וגם מן הסתם עורם כהה בהרבה משלך! מה ההבדל בין פליט למשנהו, ומדוע החלטת שכולם מסתננים ובאו לגזול אותך? אין לי ספק שאתה יודע כי בעליה מרוסיה למשל עלו הרבה אנשים שאינם יהודים והשתלבו כאן כי חפשו עבודה וחיים לעצמם ודובר על כך רבות, אבל איש לא הפריע להם ממש ורבים נשארו כאן וחוגגים בעוד ימים ספורים את כריסטמס. לי אגב אין שום בעיה עם זה. גם להם מגיע לחיות. וענייני דת ולאום מעניינים אותי כשלג דאשתקד. אבל כאן יש עשרות אלפים שהם פליטים מאזורי מוות. אם מדינת ישראל יכולה הייתה לשלוח אותם חזרה הייתה עושה זאת בהנף יד. כי נשמות טובות כמוך יש רבים מאד כאן והן יושבות בכסאות הרמים והקובעים כמו ידידך גדעון סער למשל!. מה שאני רוצה לומר לך הוא בעצם שפליטים אינם פושעים ויש לעזור להם. זה שבמקומות אחרים נוהגים רע יותר לא אומר שגם כאן צריך להפגין אותה רשעות ואם אתה חושב שאתה עושה להם חסד בכך שאתה עוצר אותם במדבר. למה שלא תלך לגור אתם שם? גם לך מגיע כנראה חסד כזה.

Write a new comment: (Click here)

SimpleSite.com
Characters left: 160
DONE Sending...
See all comments

| Reply

Latest comments

25.09 | 20:12

Thank you Nahoum I know what you like best and it is all right with me. But I keep on changing with the themes and atmosphere of events.

...
27.07 | 13:23

Painting is brilliant. I respect you attitude. I prefer the cover of you poetry book. Subtle.

...
22.06 | 00:29

תודה עיינה. יש עוד רישומים רבים שאינם בקבוצה הזו אבל באותו נושא ובאותה הרוח...

...
21.06 | 18:50

יפה פה, מחכה לראות המשך הקו, עיינה

...
You liked this page