תיבה אדומה

Text
25/10
 
קביעתו של בית המשפט העליון שאין לאום ישראלי היא קביעה אבסורדית!
היא שקולה לקביעה כי בית המשפט עצמו לא קיים!
אם אין לאום ישראלי על מי חל החוק הישראלי?
תאמרו לי החוק הישראלי חל על היהודים? זה נכון אבל לא מדוייק כי החוק הישראלי לא חל על כל היהודים בעולם הוא חל רק על היהודים שהם אזרחי ישראל. כך החוק הישראלי לא חל על כל הערבים אלא רק על הערבים שהם אזרחי ישראל. 

אם אין לאום ישראלי על מי בדיוק מושלת הממשלה הישראלית , עבור מי מחוקקת הכנסת חוקים אם לא עבור הלאום הישראלי ואת מי שופט בית המשפט אם לא את בני הלאום הישראלי.

הקביעה שאין לאום ישראלי שקולה לאמירה שאין ממשלה ישראלית, אין מחוקק ישראלי וגם אין בית משפט ישראלי הוא בית המשפט שקבע שאין לאום ישראלי!

הנה כי כן בניגוד לקביעת בית המשפט מוכח קיומו של הלאום הישראלי גם אם על דרך האבסורד!
Like ·  ·  · 4 hours ago · 
  •  
    2 people like this.
  •  
    Micky Harel לאום. אז מה? אז בוא נהפוך הכל מהסוף להתחלה...יש בית משפט שקבע שאין לאום ישראלי, יש ממשלה ישראלית, ממשלה מושחתת ונהנתנית. הממשלה מושלת על נתיניה. שנקלעו בישראל. הכנסת מחוקקת את חוקיה למען הממשלה המושלת על נתיניה. ובזכות חוק המשילות לאחרונה אך ורק לטובת הממשלה המושחתת והנהנתנית, במידה רבה בלי שיקול מיזערי לטובת הנתינים ובאופן שיגביל ויכפיף אותם לנחת זרועה של הממשלה. בית המשפט שופט את הנתינים החוק הישראלי מזייף כשזה מגיע למיעוט הערבי. החוק של "הלאום הישראלי" עושה כל מאמץ לא ליצור תקדים שיכיל גם את הפלסטינים וכן הוא חל על היהודים שחיים כאן כנתיני ממשלת ישראל.
  • Micky Harel
     

Write a new comment: (Click here)

SimpleSite.com
Characters left: 160
DONE Sending...
See all comments

| Reply

Latest comments

25.09 | 20:12

Thank you Nahoum I know what you like best and it is all right with me. But I keep on changing with the themes and atmosphere of events.

...
27.07 | 13:23

Painting is brilliant. I respect you attitude. I prefer the cover of you poetry book. Subtle.

...
22.06 | 00:29

תודה עיינה. יש עוד רישומים רבים שאינם בקבוצה הזו אבל באותו נושא ובאותה הרוח...

...
21.06 | 18:50

יפה פה, מחכה לראות המשך הקו, עיינה

...
You liked this page